Репортажі з вулиць

 

Відео

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,

11
, 12, 13, 14, 15, 16

Відеоролик

 

Презентації
 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 

 
 
 
 
 

 

Громадські обговорення

«БІБЛІОТЕКА НАШОЇ ГРОМАДИ: СУЧАСНЕ
І МАЙБУТНЄ»

 

  На Дніпропетровщині стартували громадські обговорення «Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє». Їх мета - виявити та обговорити проблемні питання функціонування книгозбірень, різні точки зору громади на сучасний бібліотечний
сервіс.
   Щодо роботи нашої головної бібліотеки області - планується провести опитування жителів та гостей міста на вулицях. Усіх дніпропетровців запрошуємо надсилати свої побажання на форум сайту бібліотеки http://forum.libr.dp.ua та на електронну пошту: library@libr.dp.ua.
   У приміщеннях бібліотеки встановлюються скриньки для збору пропозицій користувачів. Читачам запропонують відповісти на питання анкети щодо підвищення комфортності роботи в бібліотеці.
  Працівники нашої бібліотеки вже почали проводити опитування на вулицях Дніпропетровська. Колектив розділився на групи, які працюють на вулицях Робоча, Будівельників, Тельмана, в районах автовокзалу, Лагерного, Троїцького та Курчатовського ринків, у парку ім. Т. Шевченка, у районі Міст-Сіті, на Театральній, Соборній площах та площі Островського, на житловому масиві Клочко-6.
  У бесідах з різними людьми бібліотекарі намагаються дізнатись про їх ставлення до бібліотек, обізнаність щодо нових, сучасних бібліотечних послуг. Нас цікавлять пропозиції з поліпшення роботи як нашої бібліотеки, так і всіх бібліотек області. Взяти участь у громадських обговореннях впродовж травня – жовтня 2012 року можуть всі бажаючі, направивши пропозиції в найближчі бібліотеки.
  Запрошуємо всіх дніпропетровців не бути байдужими і конкретними пропозиціями допомогти бібліотекам стати сучасними центрами своїх громад.